Początek roku to najlepszy moment dla narzeczonych planujących ślub na wybór sali na najpiękniejsze przyjęcie w życiu. 

Ślub i wesele to wydarzenia, które zapadają na zawsze w pamięć zarówno małżonków, jak również ich gości, dlatego musi być wyjątkowe. Wybierając Radisson Blu na miejsce tej uroczystości, mają Państwo gwarancję perfekcyjnie przygotowanego przyjęcia, eleganckich i dopracowanych w każdym szczególe dekoracji sali oraz wykwintnego jedzenia. A wszystko to w uroczym centrum Starówki. Zadbamy, aby Nasi Goście bawili się w do rana w niepowtarzalnej, magicznej atmosferze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych małżonków, Hotel Radisson Blu bierze udział w XIII Targach Ślubnych, które odbędą się 23 i 24 stycznia w Hali AWFiS, w sobotę w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 - 17:00. Nasze stoisko znajdą Państwo,  kierując się prosto od wejścia głównego, w trzecim rzędzie stoisk po prawej stronie, w połowie długości alejki. Nasz przedstawiciel chętnie zaprezentuje pełną ofertę weselną Hotelu oraz restauracji Verres en Vers.

Dodatkowo zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursach na naszym stoisku – Hotel Radisson Blu przygotował atrakcyjne niespodzianki! 

Restauracja Verres en Vers przygotowała trzy propozycje pełnego menu weselnego, zniżki dla dzieci oraz specjalne oferty cenowe za pokoje dla gości weselnych. Młoda Para otrzymuje w prezencie nocleg w apartamencie wraz ze śniadaniem w dniu przyjęcia.

Zapraszamy na nasze stoisko!

 

© 2014 Verres en Vers | realizacja: Nabucco