Zapraszamy do mieszczącego się obok naszej restauracji Sure Bar.

Jest to stylowe i przytulne miejsce stylizowane na nowoczesny irlandzki pub. Wystrój wnętrza jest inspirowany współczesnym Irlandią  – jej designem, sztuką, jedzeniem, piciem i kulturą. Wewnątrz panuje niezobowiązująca atmosfera sprzyjająca spotkaniom zarówno w większym gronie, jak i tym o charakterze kameralnym. 

Karta Sure Bar oferuje gościom głównie szeroki wybór napojów alkoholowych, jednak można tu również skosztować pysznych barowych dań z typowo irlandzkimi dodatkami oraz rozgrzać się wyśmienitą herbatą lub kawą.

W karcie znajdą Państwo miedzy innymi najlepsze gatunki win pochodzących z różnych regionów świata, kilka rodzajów wódki, tequili, rumu, a także cognac, brandy, lokalne piwaoraz ogromny wybór whisky – nie tylko irlandzkich. Ponadto, Sure Bar szczyci się imponującą listą kreatywnych koktajli. Ich różnorodność sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mamy koktajle z dodatkiem wódki, wina musującego, whisky, rumu, ginu lub kawy. Na początek wieczoru szczególnie polecamy Sure Sour – nasz autorski koktajl o delikatnym smaku bourbonu oraz soków cytrusowych. Zachęcamy również do spróbowania Smokey Joe – gorącej kawy wzmocnionej whisky Jameson z syropem klonowym i bitą śmietaną. 

Sure Bar oferuje również przystawki, takie jak deska serów z orzechami i owocami, czy pieczone warzywa z oliwkami i sosem jogurtowym. Wizytę w pubie można też rozpocząć sałatką – specjalnością Szefa kuchni Sure Bar. Na większy apetyt proponujemy kurczaka BBQ z domowymi frytkami, spaghetti z krewetkami, pomidorami i szpinakiem lub, polski akcent, żurek z kiełbasą i jajkiem. W ofercie są też kanapki – klubowa z wędzonym indykiem i frytkami, wraps z wołowiną lub burger z sałatką colesław. Nie zapomniano również o wielbicielach deserów.

W tygodniu (pon. – czw.) bar otwarty jest w godzinach od 17 do północy, natomiast w weekendy (ptk. - ndz.) gościmy Państwa o godzinę dłużej, czyli od 17 do 1 w nocy.

Fragment menu Sure Baru: 


 Przykładowe dania z karty: 

© 2014 Verres en Vers | realizacja: Nabucco