×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/venv_ftp/www/venv.pl/images/galerie/Charytatywnie
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/Charytatywnie

Radisson Blu z wielkim zapałem przyłącza się do inicjatyw społecznych większych i mniejszych, które mają na celu pomoc potrzebującym oraz ochronę środowiska. 

Pracownicy naszego hotelu i restauracji wspierają akcje na rzecz środowiska, miedzy innymi pomagają w oczyszczaniu terenów zielonych przy gdańskich plażach oraz biorą udział w Earth Hour wyłączając prąd. Ponadto, ze względu na to, jak ogromnego wsparcia i pomocy wymagają dzieci z domów dziecka, a ich los jest dla nas bardzo istotny, to wspomagamy podopiecznych Domu Dziecka w Tczewie. Kilkakrotnie w ciągu roku prowadzimy zbiórkę przyborów szkolnych, a także pomagamy uzupełniać braki w wyposażeniu np. kuchennym. Nasi pracownicy są także dawcami krwi.

Natomiast już 03. kwietnia tego roku pracownicy wszystkich hoteli grupy Rezidor w Polsce, w tym również naszego hotelu, wzięli udział w 11. półmaratonie organizowanym corocznie przez PZU. Bieg odbył się w Warszawie – trasa rozpoczęła się i kończyła na Placu Trzech Krzyży i przebiegała poprzez najpiękniejsze i najciekawsze miejsca stolicy. Celem imprezy była nie tylko rywalizacja sportowa. Radisson Blu aktywnie i chętnie wspiera różnego typu akcje charytatywne. Bieg w pólmaratonie to dobra okazja, aby przyczynić się do pogłębienia wiedzy na temat autyzmu, gdyż właśnie 02. kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W tym roku nasz udział w biegu dedykowany był Fundacji Jaś i Małgosia, która zajmuje się opieką nad dziećmi autystycznymi i właśnie dla nich pragniemy zebrać jak najwięcej pieniędzy. Celem fundacji jest także uświadomienie społeczeństwa, jak powszechnym problemem jest autyzm (zaburzenie to rozpoznawane jest już u 1 na 100 dzieci), a także pomóc dzieciom, aby mogły odnaleźć się w szkole, a później w pracy oraz  ich rodzicom, aby mogli żyć normalnie i nie musieli rezygnować np. z pracy. 

Zachęcamy również Gości naszego hotelu oraz restauracji, aby wsparli tę inicjatywę. Puszka, do której zbierane będą datki, zostanie wystawiona w recepcji hotelu, tam też znajdą Państwo dodatkowe informacje na temat akcji. 

 {gallery}Charytatywnie{/gallery}

 


 

 

 

 

© 2014 Verres en Vers | realizacja: Nabucco