Święta kojarzą nam się głównie z rodzinną uroczystością, którą zazwyczaj spędza się w domu. 

Jednak ostatnimi czasy w modzie jest organizowanie wigilijnych kolacji w restauracjach, czy hotelach. Pozwala to zaoszczędzić czas na przygotowywanie posiłków i sprzątanie, a co za tym idzie pieniądze. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości, jak każdego roku przygotowaliśmy własną ofertę pozwalającą spędzić święta w nieco innym miejscu niż zacisze własnego domu, ale z równie rodzinną i ciepłą atmosferą. 

Od 2 do 26 grudnia w naszym menu można znaleźć specjalną wkładkę świąteczną z regionalnymi potrawami świątecznymi inspirowanymi kaszubską kuchnią. W menu znajdują się również specjalnie skomponowane herbaty rozgrzewające, które cieszyły się ogromną popularnością w latach poprzednich. 

Kolejną świąteczną niespodzianką jest bufetowe menu Wigilijne, w którym będą mogli Państwo znaleźć połączenie autentycznej, lokalnej kuchni opartej na przepisach znanych od pokoleń z nutą nowoczesności i pasją do odkrywania na nowo nieco zapomnianych kuchennych szlagierów. Rezerwacji możecie Państwo dokonać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy.